Wunderbit şimdi WunderTrading

WunderTrading

MAKE YOUR CRYPTO WORK

Sevgili Wunderbit Ticaret Kullanıcıları,

Bugün sizinle paylaşmak istediğimiz bazı heyecan verici haberlerimiz var. Üç yıllık istikrarlı büyümenin ardından şirketimiz, küresel genişleme olan yeni aşamaya hazır ve bu yeni aşamaya yeni markamız olan WunderTrading ile girmek istiyoruz.

Küçük bir Doğu Avrupa girişimi olarak başlayan Wunderbit, yerel Avrupa pazarına odaklanan birincil iş hedefi olarak bitcoin alıp satma aracılık hizmeti sağlıyordu. Ancak şimdi şirket, küresel kripto ticareti topluluğu için basit ama güçlü bir ticaret otomasyonu hizmeti sunma konusunda net bir vizyona sahip. WunderTrading, kendi yolunda, mükemmellik derecesi ile olağan ticaret otomasyon hizmetlerini aşmayı hedefleyen bir marka haline gelecektir.

Aynı zamanda çoğunuzun bildiği gibi firmamız birçok hizmet vermektedir. Bunlardan biri bir aracılık hizmeti (önceden Wunderbit Exchange olarak biliniyordu) ve diğeri bir ticaret otomasyon platformudur (önceden Wunderbit Trading olarak biliniyordu).  Geçmişte, hizmetler farklı etki alanları altında olduğu için bu, kullanıcılarımız için kafa karıştırıcıydı. Bu nedenle marka değişikliğinin nedenlerinden biri de, kullanıcılarımız için ürünlerimizin sadeleştirilmesi ve birleştirilmesi ile ilgilidir.

Tüccarlar çok fazla fark görmeyecektir. Mevcut e-posta adresinizi ve şifrenizi kullanarak wundertrading.com üzerinden hesabınıza erişebileceksiniz. Yeni bir hesap oluşturmanız gerekmeyecek. Eski alan adı trade.wunderbit.co' yu kullanarak web sitemize hala erişebilirsiniz.

Saygılar,

WunderTrading Ekibi

...