FTX için ticaret botu

WunderTrading

MAKE YOUR CRYPTO WORK

Wunderbit Trading, bir TradingView stratejisini, ticaret botu biçiminde otomatikleştirebileceğiniz bir platformdur. Bot ticaret terminalinin gelişmiş ayarları ve sezgisel tasarımı, hem yeni başlayanlar hem de deneyimli tüccarlar için karmaşık ticaret stratejilerinin uygulanmasına izin verir.

Herkes istikrarlı ve öngörülebilir pasif gelir elde etmek ister ama kimse göstergeleri izlemek ve çizelgeleri analiz etmek için saatler harcamak istemez. Tüm sıkıcı işleri yapacak bir sisteme sahip olduğunuzu hayal edin, size sadece kârın sevincini bıraksın. Wunderbit Trading, böyle bir sistem kurmak için ihtiyacınız olan her şeyi size verir. TradingView'de kendi stratejinizi bulun veya oluşturun, geriye dönük test edin ve ardından platformumuzda sadece birkaç tıklamayla otomatik bir ticaret botu olarak uygulayın.

Şu anda çok sayıda kripto para borsası var ve sayıları her geçen gün artıyor. Bu yüzden bu boşlukta kaybolmamak ve işlem yapacağınız platformu dikkatlice seçmek çok önemlidir. Milyonlarca kullanıcının tercih ettiği en bilinen ve güvenilir borsalardan biri FTX'tir

FTX nedir

FTX nispeten yeni bir kripto para borsası olmasına rağmen, sektörde lider konumlar kazanmayı çoktan başardı ve hızla daha da büyüyor.

FTX, yüksek likidite, düşük komisyonlar, hızlı emir yürütme hızı ve çok sayıda işlem çifti sunduğu için diğer birçok kripto para borsasından ayrılıyor. Ayrıca, Sürekli Vadeli İşlemler, Kaldıraçlı Tokenlar, BVOL Tokenları, MOVE sözleşmeleri, Tahmin Piyasaları vb. gibi bazı benzersiz veya nadiren bulunan ürünler sağlar.

FTX ticaret botu, TradingView stratejisi üzerine kurulmuş ve Wunderbit Trading platformu aracılığıyla bir FTX hesabına bağlı otomatik bir kripto ticaret yazılımıdır.

Wunderbit Trading kullanarak FTX'te nasıl bot kurulur?

FTX hesabınızı Wunderbit Trading'e bağlamak için bir Uygulama Programlama Arayüzü (API) anahtarı oluşturmanız gerekir. API anahtarı, bir hizmetten veya programdan diğerine her istekte iletilen, rastgele oluşturulmuş sayılar ve harflerden oluşan benzersiz bir dizedir. İsteğin doğrulanmasına izin verir ve aktarılan bilgilerin güvenli olmasını sağlar.

!Önemli: Borsa hesabında bir API anahtarı oluşturduğunuzda, TİCARET seçeneğini etkinleştirdiğinizi iki kez kontrol edin ve PARA ÇEKME seçeneğini devre dışı bırakın. Bu, doğrudan Wunderbit Trading platformundan emirler ve işlemler oluşturmak ve herhangi birinin hesabınızdan para çekmesini önlemek için gereklidir.

FTX'te API anahtarı nasıl oluşturulur?

    1.FTX'e giriş yapın (tüm alım satımlarınızda %10,00 ücret indirimi almak için referans bağlantımız aracılığıyla kaydolun), profil adına tıklayın ve ardından Ayarlar'a tıklayın.
    2.API Anahtarları bölümüne gidin ve API Anahtarı Oluştur'a tıklayın.
    3.API anahtarınız bir açılır pencerede otomatik olarak oluşturulacaktır. Açılır pencereyi kapattıktan sonra gösterilmeyeceklerinden API anahtarınızı ve gizli anahtarınızı not ettiğinizden ve güvenli bir şekilde sakladığınızdan emin olun.

Wunderbit Trading botları nelerdir?

FTX için ücretsiz Tradingview botları

...

Next page