Bybit için ticaret botu

WunderTrading

MAKE YOUR CRYPTO WORK

Wunderbit Trading, bir ticaret botu kurarak ticaret stratejinizi otomatikleştirme fırsatı verir. Platformumuz tarafından sağlanan güçlü ticaret araçları ve basit bot özelleştirme sistemi, otomatik ticarete başlamayı zahmetsiz hale getirir ve size sorunsuz deneyim sunar.

Tüm gününüzü piyasa hareketlerini izleyerek ve işlem yaparak harcamanıza gerek olmadığında oyunun önündesiniz. Tüm mekanik işleri, işlemlerinizi sizin için gerçekleştirecek önceden programlanmış bir sisteme devrederken, yeni yüksek potansiyelli varlıklar aramak, yeni ticaret stratejileri oluşturmak ve sadece karınızı arttırmanın yeni yollarını düşünmek gibi daha ilginç aktiviteler yapabilirsiniz.

Bu tür otomatik sistemlere ticaret botları denir. Birini uygulamak için birinci sınıf bir programcı olmanıza gerek yok. Wunderbit Trading'de daha önce hiç kod görmemiş olsanız bile kendi botunuzu oluşturabilirsiniz.

Harika olan şey, ticaret botunuzun doğrudan borsa hesabınıza bağlanabilmesidir.

Bybit nedir?

Bybit, piyasadaki en hızlı büyüyen kripto para borsalarından biridir. Kullanıcı dostu bir arayüz sağladığı, bilgili müşteri desteğine sahip olduğu ve gelişmiş ticaret araçları sağladığı için binlerce tüccar tarafından tercih edilmektedir.

Bybit ticaret botu, TradingView stratejinizi işlemler için bir algoritma olarak kullanan ve Wunderbit Trading aracılığıyla Bybit hesabınıza bağlanan otomatik bir ticaret yazılımıdır.

Wunderbit kullanarak Bybit'te nasıl bot kurulur?

Bybit hesabınızı Wunderbit'e bağlamak için bir Uygulama Programlama Arayüzü (API) anahtarı oluşturmanız gerekir. API anahtarı, hesabınızın, bir dış hizmet veya programdan gelen istekleri tanımaya ve ikisi arasında bilgi aktarımına olanak sağlayan, güvenli, benzersiz bir tanımlayıcıdır.

!Önemli: Borsa hesabında bir API anahtarı oluşturduğunuzda, TİCARET seçeneğini etkinleştirdiğinizi iki kez kontrol edin ve PARA ÇEKME seçeneğini devre dışı bırakın. Bu, doğrudan Wunderbit Trading platformundan emirler ve işlemler oluşturmak ve herhangi birinin hesabınızdan para çekmesini önlemek için gereklidir.

Bybit'te API anahtarı nasıl oluşturulur?

    1.Lütfen Bybit hesabınıza giriş yapın.
    2.Bundan sonra, lütfen açılır menüden Hesap ve Güvenlik'i seçin ve ardından API Yönetimi'ne tıklayın.
    3.Gerekli parametreleri belirtin ve kimlik doğrulamasını geçin. API anahtarınız kullanıma hazır.
    4.Bunu not ettiğinizden ve gizli tuttuğunuzdan emin olun, çünkü daha sonra gösterilmez ve hesabınıza ve paranıza erişim sağlar.

Wunderbit Trading botları nelerdir?

Bybit için ücretsiz TradingView botları

...

Next page