Binance için ticaret botu

WunderTrading

MAKE YOUR CRYPTO WORK

WunderTrading, bir ticaret botu oluşturarak TradingView stratejinizi otomatikleştirmenizi sağlar. Bot ticaret terminalinde bulunan basit tasarım ve gelişmiş ayarlar sayesinde hem yeni başlayan hem de uzman yatırımcılar platformumuzu kullanarak maksimum değeri elde edecekler.

Bilgisayarınızın önünde saatler harcamadan pasif kripto geliri elde etmeyi hiç hayal ettiniz mi? Wunderbit Trading size böyle bir fırsat sunuyor. Sezgisel ancak güçlü arayüzü, herhangi bir karmaşık ticaret stratejilerini, önceden belirlenmiş kural ve koşullara göre, alım satım gerçekleştiren tam otomatik bot programları uygulamayı zahmetsiz hale getirir. Borsa hesabınıza bağlayın ve kârın tadını çıkarmaya başlayın.

Piyasada bulunan sayısız kripto para borsası arasında Binance özel bir yere sahiptir ve kripto alanında birçok yatırımcı tarafından tercih edilmektedir.

Binance nedir?

Binance şu anda bir dizi çekici özelliğe sahip en popüler kripto para borsasıdır.

    1.Yüksek hız: işlemler son derece hızlı gerçekleştirilir.
    2.Düşük komisyonlar: %0,1 işlem ücreti.
    3.Likidite: alış-satış yayılımı çok küçüktür.
    4.Varlık çeşitliliği: alım satım için birden fazla altcoin mevcuttur.

Binance ticaret botu, TradingView'deki stratejinize dayanan ve Binance hesabınıza bağlanan otomatik bir ticaret programıdır. Wunderbit, ikisi arasında güçlü bir bağlantı görevi görür.

WunderTrading kullanarak Binance'de nasıl bot kurulur?

Binance hesabınızı Wunderbit'e bağlamak için bir Uygulama Programlama Arayüzü (API) anahtarı oluşturmanız gerekir. API anahtarı, bir kullanıcı veya program tarafından başka bir programa gönderilen isteklerin kimliğini doğrulamak için kullanılır. İki farklı platform arasında güvenli ve yüksek hızlı bağlantı sağlar.

Önemli: Borsa hesabında bir API anahtarı kurduğunuzda, TİCARET seçeneğini etkinleştirdiğinizden ve PARA ÇEKME seçeneğini devre dışı bıraktığınızdan emin olun. Bu, doğrudan Wunderbit Trading platformundan emirler ve işlemler oluşturmak ve herhangi birinin hesabınızdan para çekmesini önlemek için gereklidir.

Binance'de API anahtarı nasıl oluşturulur?

    1.Lütfen Binance hesabınıza giriş yapın: Spot piyasalar: www.binance.com veya Vadeli işlem piyasaları www.binance.com ve API Yönetimi'ne tıklayın.
    2.Bundan sonra, lütfen ilgili API adını ayarlayın, Oluştur'a tıklayın.
    3.“Google doğrulama kodu” veya “SMS doğrulama kodu”nu doldurun.
    4.Kimlik doğrulamayı geçtikten sonra, sistem onay e-postasını kayıtlı posta kutunuza gönderecektir. Yeni API oluşturmayı onaylamak için lütfen Oluşturmayı Onayla'ya tıklayın.
    5.Gizli Anahtarınızı güvenli bir yerde saklayın. Bir daha gösterilmeyecek. Güvenlik nedeniyle lütfen bunu kimseyle paylaşmayınız. (Gizli Anahtarı unutursanız, API'yi silmeniz ve ardından yeni bir tane oluşturmanız gerekir.

Binance bot kullanımı

Tradingview al sat sinyali nasıl yapılır

...