WunderTrading vs Bitsgap: Ayrıntılı inceleme

WunderTrading

MAKE YOUR CRYPTO WORK

WunderTrading nedir?

WunderTrading ticaret incelemesi, tüm kripto borsalarınızı bir araya toplayabileceğiniz ve tüm borsa hesaplarınıza ilişkin bütünsel bir görünüme sahip olabileceğiniz ve kolayca yönetebileceğiniz bir kripto ticaret platformudur. Ayrıca bir ticaret terminali, DCA botları, kripto kopya  ticareti ve spead ticaret terminali gibi bir dizi özelliğe sahiptir.

Ana Özellikler

WunderTrading ticaret botu ile alım satım otomasyonu – WunderTrading bot incelemesinde, sundukları botlar Tradingview stratejilerinizle birlikte kullanılabilir ve otomatik olarak yürütülebilir. Arayüz çok sezgiseldir ve otomatik kâr alma ve zararı durdurma gibi birçok kullanışlı özelliğe sahiptir.

WunderTrading kopya ticareti – Kripto konusunda yeniyseniz, aylık abonelik ile başarılı tüccarları kopyalamayı seçebilirsiniz. Stratejilerini kopyalayabileceğiniz bir tüccar pazarı var. Kâr, zarar ve başarı oranlarına ilişkin ticari analizleri tamamen açıktır.

Ticaret terminali – Binance, FTX, Kucoin, Kraken vb. gibi birden fazla borsa hesabınız varsa ve her şeyi takip etmekte sorun yaşıyorsanız, o zaman bunu platforma bağlayabilir ve tümüne tek bir yerden erişebilirsiniz. Bağlı hesaplarda manuel olarak işlem yapmak için kullanabileceğiniz bir terminal var.

Kripto bot ticareti stratejileri – Yukarıda belirtilen bilgi tabanında ayrıca deneyebileceğiniz birkaç ücretsiz strateji vardır ve bunların çoğu kapsamlı bir şekilde test edilmiştir. Tradingview stratejileriyle ilgili deneyiminiz yoksa, size her şeyin nasıl çalıştığını anlamanıza yardımcı olmak için başlayabileceğiniz bir şablon verecektir.

DCA terminali – Ücretli bir abonelikle dolar maliyeti ortalamasını otomatikleştirebilirsiniz. Bu, portföyünüzü otomatik olarak oluşturmanıza ve doğru zamanda satın almanıza olanak tanır. Kâr almak için fiyat da belirleyebilirsiniz. Mükemmel satın alma fırsatını bekleyen grafiklere bakmanıza gerek yok.

Çoklu desteklenen borsalar ve Vadeli İşlemler alım satım desteği – WunderTrading, Binance, FTX, Bybit, Huobi, Kucoin, FTX, Kraken ve çok daha fazlası gibi pek çok desteklenen borsaya sahiptir. Vadeli işlem ticareti, çeşitli borsalarda da mevcuttur.

Emniyet ve güvenlik

Yazılım içermez – WunderTrading'i kullanmak için bilgisayarınıza herhangi bir şey yüklemeniz gerekmez. Tüm botlar bulut tabanlıdır ve çalışması için bilgisayarınızı bütün gece açık tutmanıza gerek yoktur. Sadece çevrimiçi olarak yapılandırın ve işin kalanını sizin için yapacaktır.

Depozito gerekmez- WunderTrading, içine herhangi bir para yatırılmasını gerektirmez. Tüm hesaplarınıza ve fonlarınıza borsa API'si aracılığıyla erişilebilecektir dolayısıyla paranızı güvende tutmak için her zaman izinler belirleyebilirsiniz.

İki Faktörlü Kimlik Doğrulama- WunderTrading, cep telefonunuzda Google Authenticator uygulamasını kullanarak iki faktörlü kimlik doğrulama kurmanızı önerir. Bu ek güvenlik katmanı, başka hiç kimsenin hesabınıza erişememesini sağlamayı amaçlar, böylece bağlı borsa hesaplarınız her zaman korunur.

Fiyatlandırma

1 aylık Pro deneme süresi ile WunderTrading'i ücretsiz kullanmaya başlayabilirsiniz.5 açık pozisyon, 2 Aktif bot ve borsa başına 1 API, hem spot hem de vadeli işlemler için bir Ticaret terminali, kripto botları aracılığıyla otomatikleştirilmiş spot veya vadeli işlemler ve otomatikleştirilmiş kar al ve zararı durdur gibi ücretsiz bir planla kullanabileceğiniz çok sayıda özelliğe sahip olabilirsiniz. Basic plan, 15 açık pozisyona, 5 aktif bota, borsa başına 2 API'ye, takip eden durdurmaya, parçalı kar almaya ve bir DCA terminaline sahip olmanızı sağlar. 

Pro planına geçtiğinizde, 100 adede kadar açık pozisyona, 15 aktif bota, borsa başına 5 API'ye, vadeli işlem ticareti yaparken açık pozisyonlar için sabit bir miktar belirleme olanağına, spread işlemlerine ve swing işlemlerine sahip olabilirsiniz. Premium plan, tüm kısıtlamaların kilidini açar ve sınırsız pozisyona, API'lere ve botlara sahip olmanızı sağlar.

Temel plan aylık 9,95 ABD doları, Pro planı aylık 24,95 ABD doları ve Premium plan aylık 44,95 ABD dolarıdır ve abonelik süresine bağlı olarak %10-25 arasında değişen indirimlerle birlikte alınabilir. WunderTrading ayrıca tüm yıl boyunca %50'ye varan indirimlerle tatiller ve etkinlikler gibi çeşitli promosyonlar sunar.

Bitgaps Nedir?

Bitsgap, WunderTrading'e benzer tek bir birleştirilmiş arayüz üzerinden farklı kripto ticaret platformları aracılığıyla ticarete izin veren bir kripto ticaret platformudur. Bitsgap'in en iyi bilinen özelliği, demo modunun yatırımcılara herhangi bir yatırım yapmadan alım satım yapma fırsatı sağlamasıdır.

Ana Özellikler

Bitsgap nasıl kullanılır;

Gölge emirler – Bu, borsadaki mevcut bakiyenizi ayırmadan emir defterlerinin dışında kalan gizli alım satımlar yapmanızı sağlar. Siparişler yalnızca fiyat hedefinize ulaştığında verilecektir. Mevcut bakiyenizin bir kısmını kullanmadan sipariş verebilmek istiyorsanız bu çok önemlidir.

Demo modu - herhangi bir parayı riske atmadan bot özelliklerini ve performansını test etmenizi sağlar. Bu, kriptoda yeniyseniz ve portföylerinizin hiçbirini riske atmak istemiyorsanız kullanışlıdır. Stratejinizin işe yaradığından emin olmak kullanıcılara gönül rahatlığı verebilir.

Kripto ticaret botları- Bitsgap bot incelemesinde, bitsgap ticaret botu, otomatik olarak alım satım emirleri oluşturmanıza olanak tanıyan tam otomatik bir ticaret botudur. Kâr al ve zararı durdur ayarlarınızı da WunderTrading botlarına benzer şekilde ayarlayabilirsiniz.

Yarı Otomatik Arbitraj – Bitsgap arbitraj incelememizde, bu özelliğin ortalama kullanıcıların kripto para piyasaları arasındaki fiyat farkından yararlanmasını ve kar elde etmesini kolaylaştırdığını gördük.

Emniyet ve güvenlik

Yazılım içermez – WunderTrading'e benzer şekilde, Bitsgap'i kullanmak için bilgisayarınıza herhangi bir şey yüklemeniz gerekmez. Tüm botlar bulut tabanlıdır ve çalışması için bilgisayarınızı bütün gece açık tutmanıza gerek yoktur. Sadece çevrimiçi olarak yapılandırın ve işin kalanını sizin için yapacaktır.

Para Yatırma Gerekmez - WunderTrading'e benzer şekilde Bitsgap, içine herhangi bir para yatırılmasını gerektirmez. Tüm hesaplarınıza ve fonlarınıza borsa API'si aracılığıyla erişilebilecektir dolayısıyla paranızı güvende tutmak için her zaman izinler belirleyebilirsiniz.

İki Faktörlü Kimlik Doğrulama - WunderTrading'e benzer şekilde, Bitsgap ayrıca iki faktörlü kimlik doğrulama kullanır. Bu ek güvenlik katmanı, başka hiç kimsenin hesabınıza erişememesini sağlamayı amaçlar, böylece bağlı borsa hesaplarınız her zaman korunur. Bitsgap güvenilir mi sorularına bu şekilde cevap verebiliriz.

Fiyatlandırma

Bitsgap planları, bu planlardan herhangi biri için 14 günlük ücretsiz deneme süresiyle ayda 29 ABD Doları, ayda 69 ABD Doları ve ayda 149 ABD Doları arasında değişmektedir. 29 $'lık plan, 2 aktif ticaret botuna, sınırsız siparişe ve ızgara ticaretine erişime sahip olmanızı sağlar. 69 $ 'lık plan, 3 bot daha eklenmesi, vadeli işlem botlarına erişim ve takip eden çıkışlar ile temel planla aynı özelliklere sahip olmanızı sağlar. Profesyonel plan, erişiminizi 20'ye kadar bota, öncekilerle aynı özelliklere ve otomatik kar elde etmeye genişletir.

Yan yana karşılaştırma

Özellikler açısından, WunderTrading ve Bitsgap, borsa hesaplarını bir araya getirme ve bunlara tek bir yerden erişebilme konusunda oldukça benzer. Bununla birlikte, önemli farklılıklar vardır: WunderTrading, kullanıcıların diğer tüccarları kopyalamasına izin veren bir kopya ticareti özelliğine sahiptir, Bitsgap kopya ticareti özelliğine sahip değildir. Ancak Bitsgap, kullanıcıların Arbitraj ile otomatik olarak kar elde etmelerini sağlayan yarı otomatik Arbitraj'a sahiptir, WunderTrading'de bu özellik yoktur.

WunderTrading'in zaten ücretsiz plan ile kar alma ve zararı durdurma içeriyor, ancak Bitsgap buna yalnızca Pro planında sahip. Vadeli işlem ticareti, WunderTrading'de ücretsiz olarak zaten mevcuttur, ancak Bitsgap'in yalnızca Gelişmiş Planında bu vardır. İzleyen durdurma, WunderTrading'in Basic planında mevcutken, Bitsgap'te yalnızca Gelişmiş planında var. Ancak Bitsgap, en düşük fiyat noktasından sınırsız pozisyonlara izin verir. WunderTrading ise yalnızca premium planlarda mevcuttur.

Demo moduna sahip olmak da WunderTrading ve Bitsgap arasındaki en önemli farklardan biridir, Bitsgap’de varken WunderTrading'de kağıt ticareti yoktur. Bu, tüccarların portföylerinin herhangi bir bölümünü riske atmadan botlarının düzgün çalışıp çalışmadığını test etmelerini sağlar. Bu aynı zamanda maksimum verimlilik için botlarının karlılığını geriye dönük olarak test etmelerine olanak tanır. Bu, özellikle kripto para ticaret botlarını kullanma konusunda herhangi bir deneyimi olmayan yeni kullanıcılar için kullanışlıdır. 

Gölge siparişler ayrıca Bitsgap'in sunduğu ancak WunderTrading'in sahip olmadığı bir özelliktir. Bahsedildiği gibi, bu, tüccarların portföylerindeki mevcut bakiyelerinin bir kısmını bile kullanmadan emir defterinde görünmeyen görünmez alım satımlar yapmalarına olanak tanır. Emirler yalnızca fiyat istenen hedefe ulaştığında gerçekleştirilecektir. Bu, özellikle önde gelenlerden kaçınmak ve mevcut varlıklarınızın hiçbirini tüketmeden bir işlem yapmak istiyorsanız kullanışlıdır.

Güvenlik açısından bu iki platform benzerdir. Alım satım botları bulut tabanlıdır ve kullanıcının bilgisayarına herhangi bir yazılımın yüklenmesi gerekmez. Bu, siber güvenliğe değer veren insanlar için önemlidir. Her iki platform da kendisine herhangi bir para yatırılmasını gerektirmez, yalnızca borsa API'lerinizi bağlamanız gerekir ve paranız borsanızda güvende olur. Son olarak, her iki platform da iki faktörlü kimlik doğrulama kullanır ve bu da onu bilgisayar korsanlarına karşı daha az savunmasız hale getirir.

Fiyatlandırma açısından WunderTrading, ücretsiz olarak kullanabilmeniz ve deneme süresinin 30 gün olması nedeniyle Bitsgap'in 14 günlük süresine göre daha iyi bir seçenektir. WunderTrading'den ücretsiz olarak alacağınız değer, Bitsgap'in 29$'lık planına benzer. En ucuz ücretli WunderTrading planı, Bitsgap'in 29 $'ına kıyasla 9,95 $'dır ve Bitsgap'in 149 $'ına kıyasla en pahalısı 44,95 $'dır. Bu, fiyat noktası için alacağınız özellikler göz önüne alındığında oldukça büyük bir fiyat farkıdır.

Çözüm

Wundertrading incelemesi ve Bitsgap incelemesine bir bakışta, özellikler ve fiyatlandırma söz konusu olduğunda Bitsgap alternatifi olarak WunderTrading daha iyi bir seçenektir. Halihazırda Bitsgap'in özelliklerinin çoğunu daha düşük bir fiyata sunuyor ve kopya ticareti gibi Bitsgap'in sahip olmadığı bazı daha temel özellikleri sunuyor. Öte yandan Bitsgap, demo modu, otomatik arbitraj ve gölge emirler gibi WunderTrading'in sunmadığı özellikler sunar. Bu özellikler bazıları için yararlı olabilir, ancak ortalama bir kullanıcı için WunderTrading açık ara kazanandır.

...

Next page