wundertrading
Bitcoin alıp satmanın güvenli, basit ve emniyetli yolu
methods
3 Overview
Rate
BTC/EUR = 6164.41
You send
0 EUR
You receive
0 BTC

Bitcoin satın al kredi kartı

Safe, simple, and secure way to buy and sell Bitcoin

Sadece birkaç tıklamayla Bitcoin satın alın

Bitcoin değiştiricimiz, anında ve zahmetsizce Bitcoin satın almanızı sağlar. Kripto paraları takas etmek için zorlanacak karmaşık kurulum prosedürleri yoktur. Savaşmak için tıknaz, gezinmesi zor kullanıcı arayüzü yok. Ve çözülecek kafa karıştırıcı teknik jargon yok. Doğrudan ana sayfadan herhangi bir kripto ticareti yapın. Anında 100'den fazla jeton değişimi kripto çifti satın alın.

Risksiz kripto borsasına girin

Kripto para birimlerini kullanmaya başlamak istiyor ancak olası risklerden mi korkuyorsunuz? Kripto para biriminin benimsenmesi her geçen gün artıyor ve geride kalmak istemiyorsunuz. WunderTrading, kripto satın almanın en kolay yoludur. WunderTrading kripto alım satım platformunda sadece kripto bulundurmaktan faydalanmakla kalmaz, aynı zamanda kriptodan kripto borsasına veya kriptodan fiat borsasına, aynı zamanda kripto ticareti olarak da bilinen kripto para birimini deneyebilir veya diğer profesyonel tüccarları kopyalayarak alım satım yapmayı deneyebilirsiniz. WunderTrading, Coinbase PRO, Kraken, FTX, Binance, OKX, KuCoin, Huobi, Bybit gibi tüm büyük kripto para borsalarının bağlanmasına izin verir.

WunderTrading: Bitcoin satın almanın en güvenli yolu

WunderTrading'in birinci sınıf kara para aklama önleme, kaynak izleme ve kimlik doğrulama prosedürleri, satın aldığınız her Bitcoin'in yasal olmasını sağlar. Güvenilir, akredite bir kaynaktan Bitcoin satın alarak yatırımınıza güvenin ve istenmeyen sürprizlerden kaçının.

En iyi kripto para borsası

Üst düzey güvenlik

Kullanıcı varlıklarını kripto para birimi veya geleneksel para biçiminde depolamıyoruz. Bir Bitcoin satın aldığınızda, Bitcoin cüzdanınıza gönderilecektir.

blockchain
Hızlı doğrulama

Hızlı ve basit doğrulama sürecimiz, en üst düzeyde güvenlik ve güvenlik sağlarken kripto para alım satımına mümkün olan en kısa sürede başlamanıza olanak tanır.

crypto security

En iyi kripto para uygulaması

Block image

Şimdi satın almak için en iyi kripto para birimleri

WunderTrading'in sunduğu geniş bir kripto para birimi yelpazesi vardır. Bir kredi kartı veya banka kartı kullanarak ayrıca Ethereum, Litecoin, Bitcoin Cash, Stellar, Tron, Binance coin (BNB), GALA, EOS, DOGE, Avalanche (AVAX), Cosmos (ATOM), dahil olmak üzere 100'den fazla popüler kripto para birimi satın alabilirsiniz. Chainlink (LINK), Ripple (XRP), Polygon (MATIC), QTUM, SHIB, USDT, USDC, Stellar (XLM) ve çok daha fazlası.

Block image

Güvenli kripto değişimi

Kripto para birimi değişim ücretlerimiz ve komisyonlarımız makul ve tamamen şeffaftır, ayrıca bitcoin satın almanın en ucuz yolunu sunduğumuzdan bahsetmiyoruz. Kripto ticaretine yeni başlayanlar için en iyi bitcoin döviz kurlarını sunuyoruz.

Block image

Bitcoin borsa

En popüler ödeme yöntemini kabul ediyoruz - kredi ve banka kartları (Visa ve Mastercard) ve banka havalesi SEPA. Bunun dışında kullanıcılar EUR, USD, TRY ve daha fazlası dahil olmak üzere 50'den fazla fiat para birimine karşı kripto ticareti yapmaya başlayabilir.

Kripto para nasıl alınır

How to image
How to image
How to image
1
Değiştirmek istediğiniz kriptoyu seçin

Değiştirmek istediğiniz kripto para çiftini seçin. Ardından, yeni kripto para biriminizin gönderileceği kripto cüzdanının adresini girin.

2
Kişisel kimliğinizi doğrulayın

Kişisel bilgilerinizi doldurun ve kişisel kimliğinizi doğrulayın.

3
kriptonuzu alın

Değiştirilen kripto para birimi, kripto cüzdanınıza birkaç dakika içinde ulaşacaktır.

Kripto para son dakika yorumlar

Safe, simple, and secure way to buy and sell Bitcoin

Kredi Kartı ile Bitcoin BTC Satın Alın (BTC TRY)

Bitcoin, kripto para birimlerinin altını veya dijital altın olarak bilinir; talep artarken arzı sınırlıdır. En büyük topluluğa sahip en büyük, en eski ve en dirençli kripto para birimi. WunderTrading'de anında kredi veya banka kartı ile Bitcoin BTC satın alabilirsiniz. Hangisinin en iyi kripto para olduğundan emin değil misiniz? Bitcoin'i şimdi değiştirin ve birçok profesyonel yatırımcının yaptığı gibi elinizde tutun.

Kredi Kartıyla Ethereum (ETH) Nasıl Satın Alınır (ETH TRY)

Ethereum, uzun yıllardır en popüler altcoin olmuştur. Güçlü yönleri arasında hızlı ve ucuz işlemler, yüksek likidite ve akıllı sözleşmeler yer alır. Ethereum, hem fiyat hem de teknoloji açısından oldukça umut verici bir altcoindir. WunderTrading'de kredi/banka kartı ile anında Ethereum satın alabilirsiniz. USD'yi anında ETH'ye dönüştürün.

Kredi Kartı ile Litecoin (LTC) Satın Alın (LTC TRY)

Litecoin, Bitcoin gibi kripto altın olarak bilinen kripto için gümüş olarak bilinen erken kurulan kripto varlıklarından biridir. Litecoin büyük bir topluluğa, düşük komisyonlara ve hızlı işlem hızına sahiptir. WunderTrading'de anında kredi/banka kartı ile Litecoin LTC satın alabilirsiniz. USD'yi anında LTC'ye dönüştürün.

Kredi Kartı ile Solana (SOL) (SOL USD)

Solana, 2017 yılında Anatoly Yakovenko tarafından kurulan üçüncü nesil bir blok zinciri olan Proof of Stake mekanizmasına dayanan benzersiz bir dijital varlıktır. Ağ, sektördeki en hızlı işlem işleme süresini elde etmeye çalışıyor. WunderTrading, Solana SOL'u kredi veya banka kartıyla anında satın almak için en iyi yerdir. USD'yi anında SOL'ye dönüştürün.

Kredi Kartı ile Stellar (XLM) Satın Alın

Stellar, finansal hizmetlere odaklanan bir altcoindir. Blok zinciri ve akıllı sözleşmeleri, finansal sektör için tokenizasyon gibi araçların kolay oluşturulması için yapılmıştır. Stellar'ın blok zinciri oldukça verimlidir ve işlem hızı hızlıdır. WunderTrading'de anında kredi/banka kartı ile Stellar XLM satın alabilirsiniz. USD'yi anında XLM'ye dönüştürün.

Kredi kartı ile Tron (TRX) satın alın

Tron (TRX) dağıtılmış depolama teknolojisine sahip ücretsiz, küresel bir dijital içerik eğlence sistemi oluşturmayı amaçlayan merkezi olmayan bir blockchain tabanlı platformdur. Dijital içeriğin kolay ve düşük maliyetli bir şekilde paylaşılmasını sağlar. Tron, 2017 yılında Singapur merkezli kar amacı gütmeyen bir kuruluş olan Tron Vakfı tarafından kuruldu. CEO Justin Sun başkanlığında 30'un altında Forbes 30 listesinde yer aldı.

Kredi Kartı ile XRP Satın Al

Ripple XRP jetonu başlangıçta yenilikçi bir finans kurumu olarak bilinen Ripple şirketi tarafından yönetildi. Wunderbit'te XRP'yi kredi / banka kartıyla anında satın alabilirsiniz.

Kredi Kartı ile Binance coin (BNB TRY)

Binance Coin, en büyük kripto para borsası olmayı başaran Binance Exchange tarafından oluşturuldu. BNB, değişim komisyonunun planını kolaylaştırmak için bir yardımcı program belirteci olarak oluşturuldu. WunderTrading'de anında kredi/banka kartı ile Binance Coin satın alabilirsiniz. USD'yi anında BNB'ye dönüştürün.