wundertrading
Kupuj i sprzedawaj bitcoiny z legalnej wymiany po najlepszych kursach wymiany - bezpiecznie i pewnie
methods
3 Overview
Rate
BTC/EUR = 6164.41
You send
0 EUR
You receive
0 BTC

Jak kupić bitcoiny za pomocą karty kredytowej lub karty debetowej

Safe, simple, and secure way to buy and sell Bitcoin

Buy Bitcoin in just a few clicks

Nasza wymiana pozwala kupować lub sprzedawać Bitcoiny niemal natychmiast i bez wysiłku. Nie ma skomplikowanych procedur konfiguracyjnych, przez które można by przejść. Brak niezręcznego, trudnego w obsłudze interfejsu użytkownika do walki. I nie ma mylącego technicznego żargonu do dekodowania.

Wejdź w krypto bez ryzyka i unikaj kupowania „brudnych” bitcoinów

Chcesz zacząć korzystać z kryptowalut, ale boisz się potencjalnego ryzyka?

Przyjęcie kryptowaluty rośnie każdego dnia i nie chcesz pozostać w tyle. Wiele giełd jest jednak wypełnionych „brudnymi” monetami związanymi z działalnością przestępczą i praniem pieniędzy. Posiadanie takich funduszy może przyciągnąć uwagę organów ścigania, służb skarbowych i innych organów prawnych. W niektórych przypadkach mogą nawet zostać zajęte.

Wunderbit: najbezpieczniejszy sposób inwestowania w Bitcoin

Światowej klasy procedury przeciwdziałania praniu pieniędzy, śledzeniu źródeł i weryfikacji tożsamości Wunderbit gwarantują, że każdy zakupiony Bitcoin jest legalny. Chcesz poczuć się pewnie, inwestując w bitcoiny? Unikaj niechcianych niespodzianek, wybierając zaufane, akredytowane źródło zakupu i sprzedaży kryptowaluty.

Zdobądź najlepszy w branży portfel Bitcoin

Dlaczego Wunderbit jest najlepszym miejscem do kupowania bitcoinów?

Block image

Bezpieczna wymiana kryptograficzna

Wunderbit to szybki, niezawodny i bezpieczny sposób kupowania i sprzedawania bitcoinów. Uwaga: za pomocą kart kredytowych możesz także kupić Ethereum, Litecoin, Bitcoin Cash, Stellar, Tron i Ripple.

Block image

Najniższe prowizje za wymianę

Nasze opłaty i prowizje za wymianę kryptowaluty są rozsądne i całkowicie przejrzyste, nie wspominając o tym, że oferujemy najtańszy sposób na zakup bitcoinów. Oferujemy najlepsze kursy wymiany.

Block image

Opcje płatności

Akceptujemy najpopularniejsze metody płatności, w tym karty kredytowe i debetowe (Visa i Mastercard), a także konto bankowe SEPA.

Najlepsza usługa do kupowania Bitcoinów Online

Najwyższej jakości bezpieczeństwo

Nie przechowujemy zasobów użytkownika ani w formie kryptowaluty, ani tradycyjnych pieniędzy. Po zakupie Bitcoin zostanie wysłany do Twojego portfela Bitcoin.

blockchain
Szybka weryfikacja

Nasz szybki i prosty proces weryfikacji umożliwia jak najszybsze rozpoczęcie handlu kryptowalutami, zapewniając jednocześnie najwyższy poziom bezpieczeństwa.

crypto security

Kup popularne kryptowaluty

Safe, simple, and secure way to buy and sell Bitcoin

Kup Bitcoin (BTC) za pomocą karty kredytowej, konta bankowego i Skrill

bitcoin logo

Bitcoin jest najpopularniejszą kryptowalutą i jest znany jako złoto kryptowalut lub cyfrowe złoto; jego podaż jest ograniczona, a popyt rośnie. Największa, najstarsza i najbardziej odporna kryptowaluta z największą społecznością. W Wunderbit możesz natychmiast kupić bitcoiny za pomocą karty kredytowej.

Kup Bitcoin Cash (BCH) za pomocą karty kredytowej

bitcoin cash

Bitcoin Cash jest powszechnie znany jako widelec Bitcoin Core z wyższą prędkością transakcji i tańszymi prowizjami. Bitcoin Cash ma znaczącą społeczność. W Wunderbit możesz natychmiast kupić Bitcoin Cash za pomocą karty kredytowej lub debetowej.

Kup Ethereum (ETH) za pomocą karty kredytowej

ethereum

Ethereum od wielu lat jest najpopularniejszym altcoinem na rynku kryptowalut. Do jego mocnych stron należą szybkie i tanie transakcje, wysoka płynność, inteligentne kontrakty. Ethereum to bardzo obiecujący altcoin zarówno pod względem ceny, jak i technologii. W Wunderbit możesz natychmiast kupić Ethereum za pomocą karty kredytowej / debetowej.

Ethereum jest znane z wydobywania kart graficznych i jego założyciela Vitalika Buterina.

Kup Litecoin (LTC) za pomocą karty kredytowej

litecoin

Litecoin jest jednym z pierwszych założonych altcoinów, który jest znany jako srebro dla krypto, podobnie jak Bitcoin jest znany jako złoto krypto. Litecoin ma ogromną społeczność, ma niskie prowizje i szybką prędkość transakcji. W Wunderbit możesz natychmiast kupić Litecoin za pomocą karty kredytowej / debetowej.

Kup Stellar (XLM) za pomocą karty kredytowej

stellar

Stellar to altcoin skoncentrowany na usługach finansowych. Jego blockchain i inteligentne kontrakty mają na celu łatwe tworzenie instrumentów dla branży finansowej, takich jak tokenizacja. Blockchain Stellar jest bardzo wydajny, a szybkość transakcji jest szybka. W Wunderbit możesz natychmiast kupić Stellar za pomocą karty kredytowej / debetowej.

Kup Tron (TRX) za pomocą karty kredytowej

Tron (TRX) to zdecentralizowana platforma oparta na blockchain, której celem jest zbudowanie bezpłatnego, globalnego systemu rozrywki z treściami cyfrowymi z technologią rozproszonego przechowywania. Umożliwia łatwe i opłacalne udostępnianie treści cyfrowych.

Tron został założony w 2017 roku przez singapurską organizację non-profit - Tron Foundation. Na jej czele stoi CEO Justin Sun, który znalazł się na liście Forbes 30 under 30.

Kup XRP za pomocą karty kredytowej

xrp coin

Moneta XRP była początkowo prowadzona przez przedsiębiorstwo Ripple - znane jako innowacyjna instytucja finansowa. W Wunderbit możesz natychmiast kupić XRP za pomocą karty kredytowej / debetowej.

Kup Binance Coin (BNB) za pomocą karty kredytowej

binance coin

Binance Coin został stworzony przez Binance Exchange, która stała się największą giełdą kryptowalut. BNB został utworzony jako token narzędziowy w celu ułatwienia schematu prowizji giełdowych. W Wunderbit możesz natychmiast kupić Monetę Binance za pomocą karty kredytowej / debetowej.

Jak kupić Bitcoin z kartą kredytową lub przelewem bankowym SEPA?

How to image
How to image
How to image
1
Wybierz krypto, które chcesz wymienić

Wybierz parę kryptowalut, którą chcesz wymienić. Następnie wprowadź adres portfela kryptowalut, na który zostanie wysłana Twoja nowa kryptowaluta.

2
Zweryfikuj swoją tożsamość osobistą

Wypełnij swoje dane osobowe i zweryfikuj swoją tożsamość.

3
Odbierz swoją kryptę

Wymieniona kryptowaluta pojawi się w Twoim portfelu kryptowalut w ciągu kilku minut.