wundertrading
Drošs un vienkāršs Bitcoin pirkšanas un pārdošanas veids
methods
3 Pārskats
Likme
BTC/EUR = 6164.41
Tu sūti
0 EUR
Tu saņem
0 BTC

Pirkt Bitcoin ar kredītkarti vienā acumirklī

Drošs, vienkāršs un drošs Bitcoin pirkšanas un pārdošanas veids

Pirkt Bitcoin tikai ar dažiem klikšķiem

Mūsu platforma ļauj pirkt vai pārdot Bitcoin gandrīz vienā acumirkī un bez piepūlem. Bez sarežģītām reģistrācijas procedūrām. Bez grūti orientējamā lietotāja interfeisa. Bez mulsinošā tehniska žargona.

Tiec iekšā kripto bezriskā un izvairies no ‘netīrā’ Bitcoina

Vai vēlies sākt lietot kriptovalūtas, bet baidies no iespējamiem riskiem?

Kriptovalūtas ieviešana katru dienu palielinās, un tu nevēlies atpalikt. Bet daudzas apmaiņas vietas ir piepildītas ar “netīrām” monētām, kas saistītas ar noziedzīgām darbībām un naudas atmazgāšanu. Šādu līdzekļu lietošana varētu piesaistīt tiesībaizsardzības iestāžu uzmanību. Dažos gadījumos tos pat var konfiscēt.

Wunderbit: drošākais veids, kā iegādāties Bitcoin

Wunderbit pasaules klases noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas novēršanas process, avotu izsekošana un identitātes pārbaude nodrošina, ka katrs iegādātais Bitcoins ir likumīgs. Jūties pārliecināts par savu ieguldījumu un izvairieties no nevēlamiem pārsteigumiem, pērkot un pārdodot Bitcoin no uzticama, akreditēta avota.

Iegūstiet nozarē vadošo Bitcoin maku

Kāpēc Wunderbit ir labākā vieta, kur iegādāties Bitcoin?

Block image

Droša kriptogrāfijas apmaiņa

Wunderbit ir ātrs, uzticams un drošs Bitcoin pirkšanas un pārdošanas veids. Ņemiet vērā, ka, izmantojot kredītkartes, jūs varat iegādāties arī Ethereum, Litecoin, Bitcoin Cash, Stellar un Ripple.

Block image

Maksājuma iespējas

Mēs pieņemam vispopulārākās norēķinu metodes, ieskaitot kredītkartes un debetkartes (Visa un Mastercard), kā arī SEPA bankas pārskaitījumus.

Block image

Zemākās apmaiņas komisijas

Mūsu kriptovalūtas maiņas komisijas un komisijas maksas ir pamatotas un pilnīgi caurskatāmas, nemaz nerunājot par to, ka mēs piedāvājam lētāko bitcoin pirkšanas veidu. Mēs piedāvājam labākos valūtas maiņas kursus.

Kāpēc izvēlēties Wunderbit, pērkot kriptovalūtu?

Augstākās kvalitātes drošība

Mēs neuzglabājam lietotāju aktīvus ne kriptovalūtas, ne tradicionālās naudas veidā. Kad esi iegādājies Bitcoin, tas tiks nosūtīts uz tavu Bitcoin maku.

blockchain
Ātra verifikācija

Mūsu ātrs un vienkāršs verifikācijas process ļauj sākt tirdzniecību pēc iespējas ātrāk, vienlaikus nodrošinot augstākās kvalitātes drošību un aizsardzību.

crypto security

Pērc Top kriptovalūtas ar kredītkarti

Drošs, vienkāršs un drošs Bitcoin pirkšanas un pārdošanas veids

Pērc Bitcoin (BTC) ar kredītkarti, SEPA un Skrill

bitcoin logo

Bitcoin ir pazīstams kā kriptovalūtu zelts vai digitālais zelts; tā piedāvājums ir ierobežots, kamēr pieprasījums aug. Lielākā, vecākā un visizturīgākā kriptovalūta ar lielāko kopienu. Wunderbit platformā iespējams iegādāties Bitcoin ar kredītkarti / debetkarti vienā acumirklī.

Pērc Ethereum (ETH) ar kredītkarti

ethereum

Ethereum jau daudzus gadus ir vispopulārākais altcoins. Tās priekšrocības ir ātras un lētas transakcijas, augsta likviditāte, viedie līgumi (smart contracts). Ethereum ir ļoti daudzsološs altcoins gan cenas, gan tehnoloģiju ziņā. Wunderbit platformā iespējams iegādāties Ethereum ar kredītkarti / debetkarti vienā acumirklī.

Ir zināms, ka Ethereum ir iecienīts ieguvei videokartēs, un tā dibinātājs Vitalik Buterin.

Pērc Bitcoin Cash (BCH) ar kredītkarti

bitcoin cash

Bitcoin Cash ir plaši pazīstama kā Bitcoin Core dakša ar lielāku darījumu ātrumu un lētākām komisijām. Bitcoin Cash ir ievērojama kopiena. Vietnē Wunderbit jūs varat uzreiz iegādāties Bitcoin Cash ar kredītkarti/debetkarti.

Pērc Litecoin (LTC) ar kredītkarti

litecoin

Litecoin ir viena no agri dibinātajām altcoinēm, kas ir pazīstama kā sudrabs kriptogrāfijai, piemēram, Bitcoin ir pazīstama kā kriptonauda zelts. Litecoin ir milzīga kopiena, tai ir zemas komisijas maksas un ātrs darījumu ātrums. Vietnē Wunderbit jūs varat uzreiz iegādāties Litecoin ar kredītkarti/debetkarti.

Pērciet Stellar (XLM) ar kredītkarti

stellar

Stellar ir altcoin, kas vērsta uz finanšu pakalpojumiem. Tā blokķēde un viedie līgumi ir izveidoti, lai viegli izveidotu finanšu nozares instrumentus, piemēram, tokenizāciju. Stellar blokķēde ir ļoti efektīva, un darījumu ātrums ir ātrs. Vietnē Wunderbit jūs varat nekavējoties iegādāties Stellar ar kredītkarti/debetkarti.

Pērciet Ripple (XRP) ar kredītkarti

xrp coin

Ripple (XRP) monētu sākotnēji pārvaldīja Ripple uzņēmums - pazīstams kā novatoriska finanšu iestāde. Vietnē Wunderbit jūs varat uzreiz iegādāties XRP ar kredītkarti/debetkarti.

Pērciet Binance monētu (BNB) ar kredītkarti

binance coin

Binance monētu izveidoja Binance Exchange, kurai ir izdevies kļūt par lielāko kriptovalūtu biržu. BNB tika izveidots kā lietderības marķieris, lai atvieglotu biržas komisijas shēmu. Vietnē Wunderbit jūs uzreiz varat iegādāties Binance monētu ar kredītkarti/debetkarti.

Pērciet Tron (TRX) ar kredītkarti

 

Tron (TRX) ir decentralizēta blokķēdē balstīta platforma, kuras mērķis ir izveidot bezmaksas globālu digitālā satura izklaides sistēmu ar izplatītas uzglabāšanas tehnoloģiju. Tas ļauj vienkāršu un rentablu digitālā satura koplietošanu.

Tron 2017. gadā nodibināja Singapūrā bāzēta bezpeļņas organizācija - Tron fonds. To vada izpilddirektors Justin Sun tika iekļauts Forbes 30 under 30 sarakstā.

Kā iegādāties Bitcoin ar kredītkarti vai SEPA bankas pārskaitījumu?

How to image
How to image
How to image
1
Izvēlieties kriptovalūtu, kuru vēlaties apmainīt

Izvēlieties izmantoto kriptovalūtu pāri, ar kuru vēlaties apmainīties. Pēc tam ievadiet kriptovalūtas maka adresi, uz kuru tiks nosūtīta jūsu jaunā kriptovalūta.

2
Apstipriniet savu personīgo identitāti

Aizpildiet savu personisko informāciju un pārbaudiet savu personīgo identitāti.

3
Saņemiet savu kriptovalūtu

Apmainītā kriptovalūta jūsu kriptovalūtā nonāks dažu minūšu laikā.